O SPOLOČNOSTI

ABCAUTOBAZAR.sk je internetový obchod, kde nájdete Vaše nové auto, predvádzacie auto alebo jazdené auto. Všetky naše ponúkané autá sú k dispozícii na skladoch u autorizovaných predajcov členských štátov EU. Predávame všetky značky a všetky modely.

Zaoberáme sa dovozom cenovo veľmi výhodných motorových vozidiel z krajín EU, najmä však z Nemeckej republiky, ktoré majú výhodnejšie ceny oproti cenám na Slovenskom trhu. Dovážame všetky typy vozidiel od luxusných po bežné značky. Ďalšou výhodou dovozu je ďaleko lepší technický stav vozidiel vzhľadom k vyššej kvalite nemeckých ciest a pravidelným servisným prehliadkam v autorizovaných servisoch.

V našej ponuke nájdete nové, predvádzacie a jazdené vozidlá v pôvodnom stave s úplnou servisnou históriou. Máme overených obchodných partnerov a dodávateľov, ktorí nám vedia zaručiť:

  • pôvod vozidla
  • technický stav
  • skutočné km
  • servisnú históriu vozidla

Medzi našich partnerov patria oficiálny autorizovaný, alebo veľký predajcovia vozidiel, ktorý dokážu splniť naše požiadavky na kvalitu spojenú s dovozom vozidiel.

Ponúkané vozidlá kontrolujeme v zahraničných aj tuzemských registroch, aby sme zaistili ich legálny pôvod a uistili sa, že nie sú predmetom exekúcie, leasingu či úveru, a pod

Našou snahou je, aby ste Vy, naši zákazníci, odchádzali vždy spokojní, a aby ste sa k nám radi vracali.